2004 yılında Ankara’da kurulan GMM MAKİNA METAL SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD . ŞTİ. – PROMAX markasıyla, 3 mühendis, 50 çalışanı ile Ankara, Kazan, Sarayköy’deki  12.000 m2’lik üretim tesisinde Türk sanayisine 18 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar sadece beton santrali üretmiş ve beton santraline yoğunlaşarak bu alanda uzmanlaşmıştır. PROMAX’ın ürün yelpazesinde farklı model ve kapasitelerde 30’u aşkın beton santrali ve yardımcı ekipmanları vardır. ISO 9001-CE-GOST-BURO VERITAS gibi Kalite Güvence Sistem Belgelerine sahiptir. PROMAX yaptığı üretimin %80’den fazlasını ihraç ederek ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Afganistan, Arnavutluk, Cezayir, Ermenistan, Avusturya, Azerbeycan, Belçika, Benin, Bosna Hersek, Bulgaristan, Burkina Faso, Kamerun, Çad, Hırvatistan, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Cibuti, Ekvador, Mısır, Fransa Gürcistan, Gana, Macaristan, İran, Irak, İsrail, İtalya, Fildişi Sahili, Ürdün, Kazakistan, Kosova, Kuveyt, Kırgızistan, Liberya, Kuzey Makedonya, Madagaskar, Moldova, Karadağ, Fas, Mali, Nijerya, Polonya, Portekiz, Filistin, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Senegal, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Somali, Güney Afrika, Sudan, İspanya, İsviçre, Suriye, Tacikistan, Türkiye, Türkmenistan, Ukrayna, Özbekistan gibi 85’ten fazla ülkeye 900’den fazla beton santrali ihracatını yaparak Türk Sanayisinin gücünü tüm dünyaya tanıtmaktadır.

Beton Santralini ‘’komple bir üretim tesisi / beton fabrikası’’ olarak kabul eden PROMAX Ar-Ge ve Mühendislik çalışmalarını, kaliteli beton santrali imalat ve kurulumuna odaklamıştır. Müşterilerine en kaliteli beton santralini teslim etmeyi ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyen PROMAX, kullanıcılarına gereken tüm teknik hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası desteğin, kalıcılık ve başarı konusunda en önemli faktör olduğunun bilincinde olan PROMAX üretimini yapmış olduğu beton santrallerinin tasarım ve montajının yanı sıra gerekli tüm teknik servis ve bakım hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak müşterilerine sunmaktadır.

0
ÜLKE
0
+
Beton Santrali
0
+
Memnun Müşteri

Neden Promax?

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Tam memnuniyet hedefleyen müşteri odaklı gelişme stratejisi.

UZMAN KADRO

Beton santrali üretiminde uzman kadromuzla müşterilere özel çözümler sunmak.

GÜVEN

Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmektir.

KALİTELİ ÜRÜN

Müşterilerimize daha fonksiyonel ve avantajlı beton santralleri sunabilmek amacı ile “kaliteli ürün”.