Hakkımızda

2004 yılında Ankara'da kurulan GMM BETON SANTRALLERİ PROMAX-STAR MARKASIYLA, 3 mühendis, 20 çalışanı, Ankara Ostim'deki 2000 m2, Ankara Saray'daki 4000 m2 lik üretim tesisleri ile Türk sanayisine 12 yılı askın bir süredir hizmet vermektedir. Faaliyetlerine iş ve inşaat makineleri imalâtı ile başlayan GMM, sektörün birçok kurulusuna beton santrali üretmeye başlamış önemli tecrübeler kazanmıştır. ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olan GMM, GOST sertifikası ile sürekli kendisini geliştirmeyi ve beton santrali imalât ve kurulumunda profesyonelleşmeyi hedef almıştır.

Tasarım, parça imalat ve temini, komple üretim kalitesi ve isçilik, montaj, çalıştırma, eğitim ve satış sonrası teknik servis hizmetlerindeki kalitesi ile müşteri odaklı çalışma anlayışı GMM Beton Santrali isminin ülkemiz sınırlarını asmasını sağlanacaktır. Irak hükümetiyle yapılan yeni anlaşmalar ve Azerbaycan ile yapılan anlaşmalarla yoğun çalışma temposuna girmemiz, hızlı bir şekilde sektör de ilerleme imkânını bize vermiştir.

GMM üretim çeşitli aşamalarla son derece titiz çalışmalar sonucu gerçekleştirilir. Onaylanan müşteri talepleri proje bölümüne aktarılır uzman proje ekibi tarafından siparişler için tasarım çalışmaları yapılır, teknik hesaplar ve imalât çizimleri tamamlanır.

Üretim süreci; Kaynaklı imalât, Talaslı imalât, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel bölümden oluşur. GMM da ürün kalitesi, tamamen sertifikalı kaynakçılar tarafından yapılan kaynaklar ile kumlama sonrası titizlikle yapılan boyama işlemi, her türlü beton üretiminde yüksek verim ve istenilen kalitedeki karışım alınacak şekilde tasarlanmış tek veya çift milli mikserler ve. SIEMENS teknolojisinin kullanıldığı otomasyon sistemimi ile sağlanır. SİEMENS otomasyon sistemi ile maksimum kapasitede oldukça yüksek tartı ve dozaj hassasiyetleri elde etmek mümkündür. Dört temel aşamada imalâtı tamamlanarak, sevke hazır hale gelen santral deneyimli ekibimiz tarafından müşterilerimizin sahalarına ulaştırılır, kurulumu yapılır ve testleri yapılır, operatör eğitimleri verilerek teslim edilir.

Beton Santralini "komple bir üretim tesisi / beton fabrikası" olarak kabul eden GMM; AR-GE ve Mühendislik çalışmalarını kaliteli beton santrali imalât ve kurulumuna odaklamıştır. Müşterilerine en kaliteli beton santralini teslim etmeyi ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyen GMM müşterilerine gereken tüm teknik hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası desteğin, kalıcılık ve basarı konusunda en önemli faktör olduğunun bilincinde olan GMM, imalâtını yaptığı beton santrallerinin tasarım ve montajının yanı sıra, gerekli tüm teknik servis ve bakım hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak müşterilerine sunmaktadır.

Özellikle son yıllarda yaptığı ihracat atağı ile Türk sanayisinin önde gelen firmalarından biri olmayı GMM yeni transfer ettiği uzman kadrosu, her geçen gün gelişen teknolojisi, ve sınırsız hizmet anlayışı ile yakın zamanda sektöründe dünya lideri olmayı amaç edinmiştir.

Test

Form Gönderimi

Tamam